W dniu 14 stycznia 2020 roku w budynku PPN Tarnów, odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów PZPN dla Szkółek Piłkarskich. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Szkółek Piłkarskich z regionów Tarnów, Brzesko i Żabno, a certyfikaty wręczał Prezes Zbigniew Jurkiewicz, wraz z członkami Zarządu PPN Tarnów. Z ogromną przyjemnością informujemy że wśród niewielkiej grupy Szkółek Piłkarskich znalazła się jako pierwsza z Naszej Gminy Szkółka Piłkarska z KS Nowa Jastrząbka – Żukowice. Sukces ten nie byłby możliwy gdyby nie ogromne zaangażowanie trenera Tomasza Grabka, który jest wykonawcą i koordynatorem całego projektu, z ramienia klubu.

Mając za przykład Szkółkę Piłkarską z Nowej Jastrząbki, gorąco namawiamy pozostałe klubu do podjęcia wyzwania jakim jest uzyskanie Certyfikatu PZPN

Gratulacje dla Trenera , oraz Zarządu Klubu.

Szanowni Państwo,

Gratulujemy!

Spełnili Państwo wszystkie wymogi formalne i regulaminowe, aby otrzymać gwiazdkę Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Z wielką przyjemnością informujemy, że Komisja Weryfikacyjna ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich przyznała Państwu certyfikat na poziomie BRĄZOWYM.

                                                                                            PZPN