Rozmiar tekstu: AA

Skontaktuj się: 14 678-46-78 lub napisz na e-email: ug@lisiagora.pl

Czterolistna Koniczynka

Na terenie Gminy Lisia Góra działa Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Czterolistna Koniczynka”

Informacje ogólne

Zarząd

Kontakt

Galerie

Pomoc PFRON w związku z epidemią koronawirusa


 


 

 

Witajcie
Mam na imię Izabela i jestem wiecznie uśmiechniętą dwulatką. Mama mówi, ze jestem niezwykła. Nie wiem czemu, ale skoro mama tak mówi to tak jest….
Podobno chodzi o moje uszka…są inne niż u dzieci które znam są inne niż u moich braci.
Mamusia mówi , że dlatego muszę nosić tą różową opaskę z tymi dziwnymi urządzeniami- dzięki nim słyszę jak inne dzieci i rozwijam się jak one.
Rodzice chcą żeby poznało mnie jak najwięcej ludzi. Dzięki temu będę mogła wyjechać daleko, do lekarzy którzy sprawią, że będę wyglądać i słyszeć jak inne dzieci. Dlatego tutaj jestem! Szukam dobrych ludzi , którzy zechcą mi pomóc.

 

 


 

Szanowni Państwo!

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe leczenia i rehabilitacji naszego syna Kacperka. Kacperek urodził się 4 września 2012 roku. W czasie porodu doznał ciężkiego niedotlenienia mózgu. W wyniku tego cierpi na niedowład kończyn. Nie mówi i ma opóźniony rozwój ruchowy. Wymaga codziennej rehabilitacji i specjalistycznego leczenia. Szansą dla naszego synka jest przeszczep komórek macierzystych, których pierwsze podanie ma odbyć się 7 września bieżącego roku. Koszt zabiegu jest bardzo duży i przekracza nasze możliwości finansowe. 

Osoby dobrego serca prosimy o przekazywanie funduszy na zabieg i rehabilitację Kacperka na konto Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Czterolistna Koniczynka” w Lisiej Górze.

Nr konta: 31 8591 0007 0110 0010 1488 0001

Z dopiskiem: „dla Kacperka”

 Serdecznie dziękujemy za każdy dar serca.

Rodzice

Agata i Tomasz Kuta

 

 

Stowarzyszenie „Czterolistna Koniczynka” zwraca się z serdeczną prośbą do ludzi życzliwych, darczyńców dobrej woli o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy na leczenie i rehabilitację Pani Marzeny Patyk, która od 8 lat choruje na stwardnienie rozsiane.

Wszelkie darowizny prosimy kierować na konto:

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „ Czterolistna Koniczynka”

Nr Konta: 31 8591 0007 0110 0010 1488 0001

Z dopiskiem: darowizna dla Marzeny Patyk

 

Copyrights © 2021 Urząd Gminy Lisia Góra. Wszelkie prawa zastrzeżone
Top