Po raz kolejny kilkadziesiąt tysięcy osób z całego regionu bawiło się na naszej imprezie „W Lisiej Górze na Sportowo, Tanecznie i Rockowo”. Podczas dwóch dni udało nam się zorganizować całe mnóstwo atrakcji, wśród których można wspomnieć koncert IRA, występ Fit Lovers czy koncert gwiazdy rocka – legendarnej grupy Perfect, który obejrzało ponad 12 tysięcy widzów!

Tak atrakcyjny program udało nam się zapewnić głównie dzięki środkom z Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. To sukces nas wszystkich, ale przede wszystkim Wasz – mieszkańców naszej Gminy, którzy głosowaliście za organizacją tego przedsięwzięcia. Gdyby nie Wy, impreza w takim kształcie nie mogłaby się odbyć. Zatem podziękowania w pierwszym rzędzie, Szanowni Państwo, kieruję na Wasze ręce.

Jednocześnie, zbudowany Waszą aktywnością, już teraz zapowiadam, że za rok kolejny raz będziemy aplikować do BO o środki na organizację. Jestem pewny, że ponownie, wspólnie damy radę!

W organizację i pracę przy wydarzeniu intensywnie włączyli się pracownicy Urzędu Gminy, Stowarzyszenie Nasza Gmina Lisia Góra oraz Gminny Ośrodek Kultury, którym serdecznie dziękuję.

Dziękuję druhom z OSP, policjantom, opiece medycznej i wszelkim służbom porządkowym. Dzięki Państwa pomocy impreza przebiegała płynnie i bezpiecznie.

Szczególne podziękowania kieruję do naszych Dobrodziejów – Sponsorów, którzy wsparli imprezę finansowo i rzeczowo. To wkład nie do przecenienia. Cieszy, że jesteście z nami od lat. To wyjątkowa wartość!

Dziękuję Patronom Medialnym, którzy zbudowali wokół imprezy pozytywne wibracje, dobrą atmosferę. Którzy przed, w trakcie i po imprezie byli razem z nami, informowali o wydarzeniach.

Na koniec dziękuję wszystkim uczestnikom – bez Was nie byłoby takiej zabawy, takich emocji, takiej wspaniałej atmosfery.

Do zobaczenia za rok.

Arkadiusz Mikuła

Wójt Gminy Lisia Góra