Sala wypełniona po brzegi, owacje na stojąco i prośby o więcej – tak najprościej można opisać wczorajszą premierę spektaklu „Mąż zmarł ale już mu lepiej” według scenariusza Izabeli Degórskiej w wykonaniu grupy teatralnej Wiecznie Młodzi.

„- Gratuluję wszystkim aktorom i aktorkom wczorajszego wspaniałego występu. Jestem pod wrażeniem gry aktorskiej, ale również scenografii, w której zadbano o każdy detal. Uznanie publiczności jest dowodem na to, że Gminny Ośrodek Kultury wspierając działalność grupy teatralnej „Wiecznie Młodzi”, spełnia oczekiwania mieszkańców” – mówi Edward Kędzierski dyrektor GOK w Lisiej Górze.

Zaprezentowana przez grupę teatralną Wiecznie Młodzi sztuka to napełniona czarnym humorem komedia opowiadająca o losach Leona Stachurskiego, którego żona zamierza pozbyć się ze świata żywych. Kiedy już wydaje się jej, że plan się powiódł, następuje niespodziewany zwrot akcji.

Wystąpili: Ewa Taraszka, Sławomir Schab, Artur Smolik, Ewelina Bieś, Andrzej Matacz, Edyta Król, Katarzyna Jaworska, Kinga Schab, realizacja dźwięku Marcin Matacz.

 „Zainteresowanie wczorajszą premierą przerosło nasze oczekiwania, sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi, a publiczność żywo reagowała na to, co działo się na scenie, to wszystko daje nam motywację do kontynuacji naszej działalności. Odpowiadając na pytania widzów zapewniamy, że nie był to nie ostatni projekt jaki zrealizowaliśmy. Z całego serca dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i miłe recenzje”. – podkreślają członkowie grupy teatralnej Wiecznie Młodzi.

Na koniec nie zabrakło niespodzianki od aktorów dla wspaniałej publiczności , która mogła skosztować słynnego już jabłecznika.