Zapraszamy do udziału w zabawie zorganizowanej przez STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY NASZA GMINA LISIA GÓRA I WÓJTA GMINY LISIA GÓRA.

 1. Co należy zrobić, aby przyłączyć się do zabawy?
  Uczestnikiem zabawy może być osoba w dowolnym wieku, posiadająca los pobrany na stoisku promocyjnym STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY NASZA GMINA LISIA GÓRA zlokalizowanym na terenie stadionu w Lisiej Górze w niedzielę 28 lipca 2019 r. w godz. od 15.30 do 18.30 (liczba kart ograniczona- 5000 sztuk).
 2. Na czym polega zabawa?
  W dniu 28 lipca 2019 r. należy wziąć udział w pikniku pod nazwą „W Lisiej Górze na Sportowo, Tanecznie i Rockowo”, odwiedzić stoisko promocyjne STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY NASZA GMINA LISIA GÓRA, na którym należy pobrać los składający się z dwóch tożsamych części z nadanym numerem. Jedną część losu należy zachować, jako dowód udziału w losowaniu nagród, drugą część losu należy wrzucić do urny przeznaczonej do losowania. Dodatkowo na stoisku promocyjnym należy pobrać pieczątkę potwierdzającą udział w loterii.

Uczestnik może pobrać tylko jeden los upoważniający do udziału w losowaniu !!!!!!

 1. Co należy zrobić, aby wziąć udział w losowaniu nagród?
  Warunkiem udziału w losowaniu nagród jest wrzucenie w niedzielę 28 lipca 2019 r. do godz. 18.30 losu pobranego z stoiska promocyjnego STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY NASZA GMINA LISIA GÓRA do urny wystawionej na stoisku promocyjnym Stowarzyszenia zgodnie z zasadami zawartymi w pkt.2 niniejszego regulaminu.

  Nagrody zostaną wydane tylko tym uczestnikom, których losy zostaną wylosowane oraz którzy zgłoszą się osobiście w dniu losowania tj. 28 lipca 2019 roku o godzinie 19.00 i 20.00.
  Warunkiem odebrania nagrody jest okazanie dowodu udziału w losowaniu w postaci części kuponu z numerem.

 2. Finał zabawy (losowanie nagród)

Losowanie nagród będzie odbywać się dwuetapowo:

Etap pierwszy:
Pierwsze losowanie nagród odbędzie się w niedzielę 28 lipca 2019 r. ok. godz. 19.00 na scenie stadionu sportowego w Lisiej Górze.

Drugi etap:

Losowanie główne odbędzie się w niedzielę 28 lipca 2019 r. ok. godz. 20.00 na scenie stadionu sportowego w Lisiej Górze.

 1. Nagrody

Atrakcyjne nagrody (weekend dla dwóch osób w hotelu Arłamów, rower i inne ) zostaną rozlosowane wśród uczestników.

 1. Wszelkie sprawy nie ujęte w niniejszym regulaminie pozostają do wyłącznej interpretacji Organizatora.