Awans do IV Ligii Juniorów 2.02.2019 Łęg Tarnowski 

Nasi juniorzy w V Lidze Juniorów stawili się w Łęgu Tarnowskim jako trzy drużyny z odmiennymi celami. Pierwsza drużyna juniorów miała za zadanie awansować do IV ligi, a druga i trzecia  zebrać doświadczenie i stawić czoła najlepszym ośrodkom szkolenia w Małopolsce. Na starcie stanęło 28 drużyn co daje nam ponad 140 zawodników z całej Małopolski. Trzeba dodać, że nasi zawodnicy zagrali fantastycznie. Pierwsza drużyna pewnie awansowała do IV ligi małopolskiej z kompletem zwycięstw zajmując 1 miejsce.

Zagrali w składzie: Jakub Lenart, Jakub Słowik, Paweł Opiła, Gabriela Łabędź, a druga i trzecia drużyna świetnie się zaprezentowali na tle wszystkich drużyn i uzyskali łącznie 14 punktów drużynowych i zajęli 10 i 15 miejsce.

Zagrali w składzie:

Drużyna II    – Łabędź Dawid, Wojciech Jarowski, Adrian Malec, Agnieszka Czop

Drużyna III   – Jakub Olszówka, Krystian Sweder, Kamil Słowik, Julita Sweder.
Więcej szczegółów zapraszam do stronę z wynikami:

http://chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_7926/

V liga nam niestraszna !!!

AWANS DO III LIGI JUNIORÓW MAŁOPOLSKI JEST FAKTEM

W ten weekend tj. 9-10 luty 2019 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach miała miejsce IV Małopolska liga juniorów. 

            Nasza reprezentacyjna tj. I Drużyna w składzie: Jakub Lenart, Jakub Słowik, Dawid Łabędź, Gabriela Łabędź wywalczyła II miejsce wśród 30 drużyn, awansując do najwyższej ligi,  III ligi JUNIORÓW małopolski.
Cieszy nas fakt, że z roku na rok jesteśmy lepsi, a nie idziemy wstecz.
Awans do III ligi juniorów otrzymały tylko 2 pierwsze drużyny  z całej małopolski (które miały prawo awansu), 6 ostatnich (czyli od 25 miejsca w dół) spadło do V ligi.

Wyniki:

http://chessarbiter.com/turnieje/2019/tdr_382/results.html?l=pl&tb=202_