Wyniki Głosowania na Wójta Gminy

Liczba uprawnionych do głosowania: 11916

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 6276

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Mikuła Arkadiusz Krzysztof 3667
Turek Sławomir Zbigniew 2609

 

 

Wyniki Głosowania do Rady Gminy Lisia Góra

Okręg nr 1 – Lisia Góra

Liczba uprawnionych do głosowania:  843

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 443

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Wapiennik Tadeusz Stanisław 200
Taraszka Tomasz Mirosław 243

 

Okręg nr 2 – Lisia Góra

Liczba uprawnionych do głosowania: 896

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 500

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Michoń Ryszard Wojciech 260
Taraszka Wojciech Jacek 240

 

Okręg nr 3 – Lisia Góra

Liczba uprawnionych do głosowania: 846

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 469

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Augustyn Wiesław 235
Kukla Wacław 234

 

Okręg nr 4 – Pawęzów

Liczba uprawnionych do głosowania: 752

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 406

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Wałaszek Janusz Władysław 241
Jagieła Joanna 165

 

Okręg nr 5 – Nowa Jastrząbka

Liczba uprawnionych do głosowania: 961

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 456

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Kalisz Andrzej 186
Tomala Monika Maria 290

 

Okręg nr 6 – Zaczarnie

Liczba uprawnionych do głosowania: 787

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 341

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Stelmach Janusz Wojciech 83
Kuta Ryszard Stanisław 258

 

Okręg nr 7 – Zaczarnie

Liczba uprawnionych do głosowania: 766

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 332

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Schab Andrzej Stanisław 175
Stach Paweł Marek 157

 

Okręg nr 8 – Nowe Żukowice

Liczba uprawnionych do głosowania: 882

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 468

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Wiatr Adam Krzysztof 193
Tokarczyk Małgorzata Anna 187
Bernat Franciszek Jan 88

 

Okręg nr 9 – Stare Żukowice

Liczba uprawnionych do głosowania: 872

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 457

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Garncarz Piotr Grzegorz 121
Cygan Marek Zdzisław 89
Wiatr Marek Piotr 247

 

Okręg nr 10 – Stare Żukowice

Liczba uprawnionych do głosowania: 612

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 337

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Kuta Arkadiusz Józef 214
Świeca Paweł Andrzej 123

 

Okręg nr 11 – Łukowa

Wybory odbyły się.

Głosowania nie przeprowadzono ze względu, iż w okręgu została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów.

Radnym został: Siwek Wiesław Mirosław

 

Okręg nr 12 – Breń

Liczba uprawnionych do głosowania: 620

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 317

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Pinas Andrzej 93
Merchut – Węc Krystyna Maria 224

 

Okręg nr 13 – Brzozówka

Liczba uprawnionych do głosowania: 1048

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 510

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Kozioł Rafał Janusz 174
Madej Marian 336

 

Okręg nr 14 – Kobierzyn

Liczba uprawnionych do głosowania: 472

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 281

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Nędza Daniel Józef 105
Witek Ryszard Stefan 176

 

Okręg nr 15 – Śmigno

Liczba uprawnionych do głosowania: 708

Liczba oddanych głosów ważnych na poszczególnych kandydatów: 406

Imię i nazwisko kandydata Liczba oddanych głosów ważnych
Sadowy Renata Małgorzata 35
Szatko Wojciech Józef 97
Kornaus Mariusz Paweł 274

 

 

Wobec powyższych wyników Radnymi Rady Gminy Lisia Góra na kadencję 2018 – 2023 wybrani zostali:

  1. Augustyn Wiesław
  2. Kornaus Mariusz
  3. Kuta Arkadiusz
  4. Kuta Ryszard
  5. Madej Marian
  6. Merchut – Węc Krystyna
  7. Michoń Ryszard
  8. Schab Andrzej
  9. Siwek Wiesław
  10. Taraszka Tomasz
  11. Tomala Monika
  12. Wałaszek Janusz
  13. Wiatr Adam
  14. Wiatr Marek
  15. Witek Ryszard

 

Radnymi Rady Powiatu z Gminy Lisia Góra zostali:

  1. Grabczyńska Anna
  2. Kuta Zbigniew