W rozgrywkach turnieju o Puchar Wójta Gminy Lisia Góra wzięło udział 6 drużyn z terenu naszej gminy. 22 i 26 czerwca zostały przeprowadzone eliminacje, z których wyłoniono 4 najlepsze drużyny. Do gry o I-II miejsce zakwalifikowały się drużyny KS Nowa Jastrząbka – Żukowice oraz KS FC Pawęzów a o III-IV KS Śmigno i WKS Zorza Zaczarnie.
Na początku zaprezentowali się młodzi adepci Akademii Piłkarskiej Gminy Lisia Góra pod czujnym okiem trenerów: Tomasza Grabki, Marcina Grabki oraz Macieja Smagacza. Nad wszystkim czuwał koordynator ds. Akademii Piłkarskiej Gminy Lisia Góra pan Artur Główczyk. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale z rąk wójta gminy Lisia Góra Arkadiusza Mikuły oraz pana Artura Główczyka.
W meczu pomiędzy WKS Zorza Zaczarnie z KS Śmigno lepszą drużyną okazała się drużyna z Zaczarnia tym samym zajmując III miejsce. Mecz o I miejsce był bardzo emocjonujący. Wynikiem 4-2 KS Nowa Jastrząbka- Żukowice zapewnił sobie zwycięstwo. Radość z wygranej była ogromna, tym bardziej, że zawodnik zwycięskiego klubu został uhonorowany statuetką dla najlepszego piłkarza turnieju.
Wójt gminy Arkadiusz Mikuła pogratulował wszystkim uczestnikom a także wręczył pamiątkowe dyplomy i puchary.
Klasyfikacja końcowa drużyn biorących udział w XXVII Turnieju o Puchar wójta Gminy Lisia Góra:
I miejsce    KS Nowa Jastrząbka- Żukowice
II miejsce   KS FC Pawęzów
III miejsce  WKS Zorza Zaczarnie
IV miejsce  KS Śmigno
V miejsce   KS Łukovia Łukowa
VI miejsce  KS Orzeł Lisia Góra
Najlepszy zawodnik XXVII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Lisia Góra:
Helton Goncalves KS Nowa Jastrząbka- Żukowice