Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

3D CUP OF CENTRAL EUROPE runda 2, Węgry, Fenyofo

W kategorii łuk PB-HB, mężczyzna:

Miejsce 5, z PL tym razem najlepiej w tej kategorii,

Niestety nie było to moje strzelanie, trochę przez to, że zmieniłem łuk przed samymi zawodami, trochę przez to, że do tak bardzo małych celów strzelałem z 2-3m !!?? A nie trenuje na tych dystansach….

Łasica 3D (najbardziej nielubiana figura 3D na zawodach), występowała licznie, ale nie był to najmniejszy cel, było ich więcej i co ciekawe czasami po kilka z rzędu, dodatkowo z super bliska, kusiło rzucać strzała….

Tak więc, małe króliki (nie mylić z zającami – gigantami, znanymi z Polskiej sceny 3D) czy ptaki wielkości gołębia, duże cele to były lisy, świstaki, które wystąpiły chyba w ilości 5 figur 3D, oczywiście były też większe, za to bardzo pod górę, no zabawa pełną gębą, tylko wynik nie był w mojej ocenie, nawet dobry.

Co ciekawe, Węgry płaskie w tej miejscowości nie są wcale.

Podobno na Węgrzech tak się strzela, nie wiedziałem, nie mogłem się w ten turniej wbić dość długo, ale później poszło spoko i okazało się, że skończyły się figury i cały turniej.

Tak więc, teraz już czas przygotowania do V Mistrzostwa Polski w Łucznictwie 3D IFAA PBHC 2024, oby było lepiej niż na Węgrzech

Skip to content