Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej 2023

Szanowni Państwo,

Gmina Tarnów, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oraz Stowarzyszenie Passionart zapraszają do udziału w VIII Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA” – eliminacje wojewódzkie. Wydarzenie odbędzie się w dniu 9 maja 2023 roku w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych.  Współorganizatorami wydarzenia są Instytut Pamięci Narodowej, Fundacja Armii Krajowej w Londynie oraz Filharmonia im. K. Szymanowskiego w Krakowie.

Do udziału w eliminacjach zapraszamy amatorów (dopuszcza się udział dzieci i młodzieży ze szkół muzycznych I i II stopnia) – solistów, duety, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, chóry działające w szkołach, parafiach, organizacjach, a także osoby niezrzeszone.

Uczestnicy eliminacji mają zaprezentować dwa dowolne utwory (max. 2 zwrotki każdy). Jako jeden z dwóch można wykonać utwór „Na znojną walkę” autorstwa H. Rasiewicza. Kartę zgłoszeń na Festiwal należy przesłać mailem lub złożyć osobiście do dnia 4 maja 2023 roku do organizatora: Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, ul. Krakowska 19
e-mail:centrumkultury@gmina.tarnow.pl

2023 Regulamin VIII FPNiN

karta zgłoszeniowa

Skip to content