Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

Głos Lisiej Góry – Sprostowanie

W najnowszym numerze Głosu Lisiej Góry znalazł się błąd, za co serdecznie przepraszamy. Otóż w magazynie „Wena” zaprezentowany został oczywiście przepis Pań z KGW z Nowej Jastrząbki, nie zaś z Nowych Żukowic, jak to zostało mylnie napisane. Jednocześnie informujemy, że w elektronicznym wydaniu Głosu Lisiej Góry, który znaleźć można na stronie internetowej gminy Lisiej Góry, pomyłka została poprawiona.

Natomiast w związku z licznymi zapytaniami Czytelników o przepis na Pierożki Babci Marysi informujemy, że zaprezentowany był on w poprzednim wydaniu Głosu Lisiej Góry.

(red)

 

 

Panie z Nowej Jastrząbki w Wenie!

 

W prestiżowym kwartalniku Wena wydawanym przez Centrum Sztuki Mościce znalazł się przepis od Pań z KGW Nowej Jastrząbki. To pokłosie uczestnictwa koła na dorocznej imprezie „Tarnowianie”, gdzie oprócz wydarzeń stricte kulturalnych promowane są najlepsze produkty i dobre praktyki z subregionu tarnowskiego.

Brawo! Gratulujemy Paniom z Nowej Jastrząbki i jednocześnie dziękujemy za promocję miejscowości i całej naszej gminymówi Arkadiusz Mikuła, wójt gminy Lisia Góra.

Przy okazji warto podkreślić, że w gminie Lisia Góra zarówno panie (i panowie) z KGW, jak i druhowie z OSP są wyjątkowo aktywni. Co ważne w obu tych społecznie istotnych stowarzyszeniach pojawia się coraz więcej nowych i coraz młodszych ludzi, pełnych zaangażowania, inicjatyw, idei i pomysłów. – Druhowie oczywiście przede wszystkim dbają o nasze bezpieczeństwo, zaś panie z kół kultywują i zachowują tradycje. Ale co ważne, i jedni i drugie proponują atrakcyjne formy aktywności, spędzania czasu, uczestnictwa w życiu społecznym mówi wójt Mikuła. – A my z kolei staramy się poprzez wszystkie dostępne samorządowi narzędzia, także finansowe, wspierać obie grupy.

Skip to content