Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

III Edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

 

Drogie Panie, Szanowni Państwo!

Miło mi Państwa poinformować, że rozpoczyna się III edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Bardzo cieszę się, że mogę patronować temu wydarzeniu i gorąco zapraszam do wzięcia w nim udziału. Nabór uczestników rozpoczyna się dzisiaj, 12 stycznia, i potrwa do 12 marca. Regulamin Konkursu i wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo na stronie prezydent.pl

Tematem tegorocznej edycji będą polskie zwyczaje żniwne i dożynkowe. To wielki, przebogaty skarbiec pieśni, obrzędów, sztuki ludowej oraz tradycji dotyczących ważnej pracy rolników oraz wspólnego świętowania. Bez wątpienia zasługuje na to, aby go z dumą prezentować i zachować w darze dla przyszłych pokoleń.

Ufam, że w tę szlachetną rywalizację zaangażują się zarówno Panie, jak i wspierający członkinie Kół coraz liczniejsi Panowie. Ten Konkurs ukazuje, jak wiele Kół działa w całej Polsce oraz jak wspaniałe mają dokonania. To także sposobność, aby lepiej się poznać, nawiązać współpracę lub wymienić doświadczenia.

Zależy mi na tym, aby ten Konkurs był wielkim świętem polskiej wsi – dumnej z sukcesów, jakie dokonują się również za sprawą Kół Gospodyń Wiejskich.

Jeszcze raz zapraszam do stanięcia w konkursowe szranki. Najserdeczniej Państwa pozdrawiam, do zobaczenia na uroczystościach finałowych podczas Dożynek Prezydenckich!

 

Karta zgłoszeniowa_Załącznik nr 1 do Regulaminu

Karta zgłoszeniowa_Załącznik nr 1 do Regulaminu

Regulamin III edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżo…

 

Źródło: https://www.prezydent.pl/malzonka-prezydenta/inicjatywy/konkurs-dla-kol-gospodyn-wiejskich-o-nagrode-malzonki-prezydenta-rp/aktualnosci/pierwsza-dama-zacheca-do-udzialu-w-konkursie-dla-kol-gospodyn-wiejskich,63059

Skip to content