Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

Lisia Góra – Gmina Przyjazna Seniorom

Szanowni Państwo,

Przedsiębiorcy z terenu Gminy Lisia Góra: 

Lisia Góra  – Gmina Przyjazna Seniorom,

we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Rozwoju Społecznego, oraz Stowarzyszeniem MANKO – Głos Seniora – wydawcą Magazynu Ogólnopolski Głos Seniora, organizatorem Programu Gmina Przyjazna Seniorom – ogólnopolskiej kampanii społecznej Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę, a także kampanii Stop manipulacji, nie daj się oszukać, zaprasza przedsiębiorców działających na terenie Naszej Gminy do udziału w Programie Ogólnopolska Karta Seniora.

 

OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA to program aktywizacji konsumenckiej osób w wieku 60+ zamieszkałych na terenie Polski, którzy dzięki posiadaniu karty mogą korzystać z promocji przygotowanych przez firmy i instytucje partnerskie Programu Ogólnopolska Karta Seniora.

W programie uczestniczy już ponad 17 000 firm z całej Polski, natomiast posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora jest już 700 000 seniorów. 

Wierzymy, że podjęcie przez Państwa decyzji o przystąpieniu do Programu zaowocuje nie tylko poprawą standardu życia Seniorów, poprzez ułatwienie im dostępu do dóbr i usług oferowanych przez Państwa na preferencyjnych zasadach, ale również pozwoli na zbudowanie wizerunku podmiotu Przyjaznego Seniorom, a także na zwiększenie liczby klientów. W celu przystąpienia do Programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.glosseniora.pl (bądź dostępny jako załącznik do niniejszego pisma)

 

Przejdź do treści