Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

Lukostřelecký víkend v Ochozech 9.6.2024, czyli Puchar Europy Centralnej, runda 3, Czechy, BYSTŘICE POD HOSTÝNEM,

Czechy gościły śmiałków walczących o laury podczas 3 rundy Pucharu Europy Centralnej.

Zawodnik z Pawęzowa, z drużyny Brygada Vrihedd, jadąc prosto z Golubia Dobrzynia, walczył o podium od samego rana w niedzielę.

Strzelanie, było fajne, bardzo wymagający teren i ustawienie figur 3D naprawdę świetne, w kategorii łuk PB-HB, dorosły, mężczyzna, Paweł Szura, wywalczył, miejsce 2, i najlepszy wynik w tej kategorii z Polaków.

Czy mogło zdarzyć się coś fajniejszego? Tak i się wydarzyło, bo na podium w tej kategorii stanęło 2 Polaków, miejsca 2 i 3, wielkie brawa dla naszej reprezentacji.

Super grupa 14, zapewniającą wrażenia jakiś mało, robiła co mogła aby przeszkadzać w strzelaniu, na uwagę zasługują cele 3D, w końcu takie jak trzeba, coś małego, coś dużego, owady, gryzonie, gady, full serwis, a odległości nie banalne!

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, było dobre jedzenie, szybkie liczenie pkt i wyniki, jako nagroda za podium medal + dyplom, bardzo się to podobało zawodnikom.

Wszystko wyglądało dobrze, od klimatycznego miejsca do rozgrzewki przed zawodami, po kuszników, którzy nie oszczędzali figur, a figury były suuuper, nie spotykane do tej pory nigdzie indziej na trasach zawodów.

Gratulacje dla uczestników i zwycięzców!

 

Skip to content