Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

Nowy turniej na Gminnym Centrum Sportu

We wtorek 18 października na boisku Gminnego Centrum Sportu w Lisiej Górze miał inaugurację I Turniej Zespołów Siedmio-Osobowych, w którym wzięły udział drużyny w kategorii Senior, z klubów sportowych Gminy Lisia Góra. Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Lisia Góra przy udziale Gminnego Centrum Sportu i Gminnego Ośrodka Kultury w Lisiej Górze.

W zawodach udział wzięły: KS Nowa Jastrzabka-Żukowice, Zorza Zaczarnie, Łukovia Łukowa, FC Pawęzów, Orzeł Lisia Góra i KS US Śmigno. Zawody zostały przeprowadzone na dwóch połówkach boiska z bramkami o wymiarach 5 x 2 m. Drużyny występowały w składach 6+1 z możliwością nieograniczonych zmian powrotnych. Zawody zostały potraktowane treningowo i odbywały się w bardzo sympatycznej atmosferze, z zachowaniem zasad fair play i szacunkiem dla przeciwnika. Miła atmosfera nie wykluczyła gry z pełnym zaangażowaniem i walki o każdy centymetr boiska. Na stadionie mogliśmy zobaczyć również przedstawicieli Zarządów Klubów, którzy mocno przeżywali poczynania swoich zawodników. Turniej miał bardzo wyrównany poziom i pomimo wielu osłabień kadrowych w drużynach na boiskach nie brakowało emocji.

Wszystkim działaczom, trenerom i zawodnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie, a organizatorom za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie zawodów.

L.P.

NAZWY DRUŻYN

WYNIK

 1.  

KS NOWA JASTRZĄBKA-ŻUKOWICE – US ŚMIGNO

1:0

 1.  

ZORZA ZACZARNIE – ORZEŁ LISIA GÓRA

1:1

 1.  

FC PAWĘZÓW – ŁUKOVIA ŁUKOWA

1:2

 1.  

KS NOWA JASTRZABKA-ŻUKOWICE – ORZEŁ LISIA GÓRA

2:1

 1.  

US ŚMIGNO – ŁUKOVIA ŁUKOWA

4:1

 1.  

ZORZA ZACZARNIE – FC PAWĘZÓW

4:2

 1.  

KS NOWA JASTRZABKA-ŻUKOWICE – ŁUKOVIA ŁUKOWA

1:3

 1.  

ORZEŁ LISIA GÓRA – FC PAWĘZÓW

1:1

 1.  

US ŚMIGNO – ZORZA ZACZARNIE

1:1

 1.  

KS NOWA JASTRZABKA-ŻUKOWICE – FC PAWĘZÓW

1:2

 1.  

ŁUKOVIA ŁUKOWA – ZORZA ZACZARNIE

1:1

 1.  

ORZEŁ LISIA GÓRA – US ŚMIGNO

1:0

 1.  

KS NOWA JASTRZABKA-ŻUKOWICE – ZORZA ZACZARNIE

1:1

 1.  

ŁUKOVIA ŁUKOWA – ORZEŁ LISIA GÓRA

0:1

 1.  

FC PAWĘZÓW – US ŚMIGNO

3:2

 

Skip to content