Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rad Sołeckich w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r. w Gminie Lisia Góra

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rady Sołeckiej w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w sołectwie Breń  zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rady Sołeckiej w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w sołectwie Brzozówka  zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rady Sołeckiej w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w sołectwie Kobierzyn  zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rady Sołeckiej w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w sołectwie Lisia Góra  zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rady Sołeckiej w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w sołectwie Łukowa  zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rady Sołeckiej w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w sołectwie Nowa Jastrząbka  zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rady Sołeckiej w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w sołectwie Nowe Żukowice  zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rady Sołeckiej w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w sołectwie Pawęzów  zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rady Sołeckiej w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w sołectwie Stare Żukowice  zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rady Sołeckiej w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w sołectwie Śmigno  zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Lisiej Górze z dnia 12 czerwca 2024 r. w zarejestrowanych kandydatach na Sołtysa oraz zarejestrowanych kandydatach na członków Rady Sołeckiej w wyborach na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w sołectwie Zaczarnie  zarządzonych na dzień 23 czerwca 2024 r.

Skip to content