Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

„Ogłoszenie czyli Jajka w Pomidorach”

W ubiegły weekend mieliśmy okazję obejrzeć zabawną sztukę teatralną „Ogłoszenie czyli Jajka w Pomidorach” autorstwa Johna Trevora. To wszystko było zasługą grupy teatralnej Wiecznie Młodzi działającej już od 10 lat przy Gminnym Ośrodku Kultury Lisia Góra z/s w Śmignie. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim aktorom zaangażowanym w spektakl, a są to: Edyta Król, Kinga Schab, Ewelina Bieś, Ewa Taraszka, Katarzyna Jaworska, Ewa Smolik, Andrzej Matacz, Sławomir Schab, Artur Smolik.
Tego wszystkiego nie byłoby jednak bez Was – najlepszej publiczności, która byłą z nami w tych dniach.

Młody obiecujący pracownik dużej międzynarodowej korporacji telekomunikacyjnej wpada w oko córce prezesa. Mając wrażenie, że jest kaprysem bogatej kobiety, bojąc się o swoją karierę i w strachu przed szefem, wymyśla przewrotny plan pozbycia się adoratorki. Daje ogłoszenie do gazety poszukując kandydatki na narzeczoną. Niestety im bardziej stara się wybrnąć z pachnącej mezaliansem sytuacji, tym bardziej sprawy zaczynają się komplikować. No jajka w pomidorach – ten idiom przewija się przez cały spektakl.
Jak to bywa w komediach omyłek- szybka akcja, pełna dowcipu i zaskakujących sytuacji rozbawiła całą publiczność. Przy okazji potwierdzili, że przed miłością nie ma ucieczki.

Skip to content