Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

Pierwsze i trzecie miejsce drużyn MDP z Zaczarnia na Powiatowych Halowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych

Miło jest nam poinformować że w dniu wczorajszym na hali sportowo-widowiskowej w Ciężkowicach odbyły się powiatowe halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP.
Drużyna dziewczęca w składzie: Milena Kużdżał, Julia Mączko, Katarzyna Kwapniewska, Wiktoria Gądek, Martyna Książek zajęły 3 MIEJSCE!🥉
Drużyna chłopców w składzie: Jakub Chłopek, Piotr Sobol, Dominik Książek, Patryk Zaucha, Mateusz Myjkowski zajęli 1 MIEJSCE!🥇
Najlepszy czas indywidualny wśród startujących dziewcząt uzyskała Julia Mączko zajmując 1 MIEJSCE!🥇
Jest to ogromny wyczyn i sukces jaki dokonały nasze drużyny MDP. Na ok. 160 zawodników nasze 5-cio osobowe drużyny wylądowały na tak wysokich miejscach oraz na wysokim miejscu w czasie indywidualnym!
Serdecznie dziękujemy opiekunom MDP druhom Rafałowi i Wiesławowi za poświęcony czas, przygotowanie do zawodów i przekazanie cennych wskazówek dla naszych najmłodszych druhów.
Dziękujemy także Ochotnicza Straż Pożarna w Starych Żukowicach i Ochotnicza Straż Pożarna w Brniu za udostepnienie samochodów do transportu drużyn MDP na zawody.
Podziękowania składamy również właścicielom Cytrynka Zaczarnie Pani Jadwidze i Panu Dawidowi za zasponsorowanie poczęstunku dla MDP.
Dziękujemy wszystkim kibicom którzy razem z nami udali się do Ciężkowic aby wspierać i dopingować nasze drużyny.
 
GRATULUJEMY❗️❗️❗️
 
Skip to content