Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

XIX Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców klas I-III rozstrzygnięty!

27 lutego w Szkole Podstawowej w Nowych Żukowicach  odbył się XIX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa UKS  „ŻUKI”. W rozgrywkach uczestniczyło 7 drużyn rywalizując  na zasadach  „każdy z każdym”, a więc liczba meczy, bramek, a przede wszystkim emocji była ogromna.

„Czarnym Koniem”  rywalizacji okazała się drużyna z Szkoły Podstawowej w Zaczarniu, która zdobyła 1 miejsce, na podium zameldowały się też zespoły z Pawęzowa  i Lisiej Góry, a tuż za podium uplasowała się drużyna gospodarzy z Nowych Żukowic.

Na zakończenie turnieju dyrektor szkoły, a równocześnie Prezes UKS Żuki Pan Jacek Góra podziękował drużynom za sportową rywalizację i zaprosił wszystkich opiekunów  wraz z drużynami na kolejną edycję Ligii Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców, które rozpoczną się niebawem. Szczególne podziękowania skierował również do koordynatora turnieju i całej ligi – Pani Karoliny Burkat, nauczyciela wychowania fizycznego w szkole w Nowych Żukowicach, a także do głównego sędziego zawodów – Pana Tomasza Pilarskiego,  z zawodu nauczyciela historii, a z zamiłowania sędziego piłkarskiego…..

Nagrodami wręczanymi przez opiekunów i trenerów były dla   pierwszych  3 drużyn efektowne puchary, natomiast  pozostałe drużyny otrzymały   okolicznościowe dyplomy oraz słodkie niespodzianki ufundowane przez właściciela sieci sklepów SOLO Pana Janusza Nowaka. Dziękujemy!

 

Tekst, foto: Organizatorzy

 

 

Skip to content