Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

XX Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Prezesa UKS ŻUKI

13 marca odbył się jubileuszowy, już XX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa UKS „ŻUKI”.

W tym wydarzeniu, które już chyba na stałe wpisało się w kalendarz szkół z terenu Gminy Lisia Góra uczestniczyło 6 drużyn. Turniej odbył się na zasadzie „każdy gra z każdym” a więc liczba meczy, bramek, a przede wszystkim emocji była ogromna. Na małą ilość czasu na parkiecie nikt nie powinien narzekać. Po zaciekłej, stojącej na wysokim poziomie, rywalizacji na najwyższym podium stanęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Starych Żukowicach. Na podium zameldowały się też zespoły z Pawęzowa i Lisiej Góry a w tegorocznej edycji uczestniczy jeszcze drużyny ze Śmigna, Nowych Żukowic i Brzozówki.

Na zakończenie turnieju Dyrektor Szkoły, a równocześnie Prezes UKS Żuki Pan Jacek Góra podziękował drużynom za sportową rywalizację. Podkreślił olbrzymie zaangażowanie uczestników w grę. Na zakończenie wszystkie biorące udział turnieju drużyny wraz z opiekunami zostały zaproszone na kolejną edycję Ligii Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Te rozgrywki rozpoczną się wraz z nastaniem wiosny na boisku wielofunkcyjnym w Nowych Żukowicach. W tym miejscu zapraszamy również Szkoły które do tej pory nie brały udziału w imprezach organizowanych przez UKS ŻUKI.

Szczególne podziękowania kierujemy do koordynatora turnieju i całej ligi – Pani Karoliny Burkat, nauczyciela wychowania fizycznego w szkole w Nowych Żukowicach, a także do głównego sędziego zawodów – Pana Tomasza Pilarskiego.

Nie zabrakło również nagród i pamiątek. Pierwsze trzy drużyny otrzymały efektowne puchary, natomiast pozostałe drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie niespodzianki ufundowane przez właściciela sieci sklepów SOLO Pana Janusza Nowaka. Dziękujemy!

 

Tekst, foto: Organizatorzy

Skip to content