Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

I Runda 3D Puchar Europy Środkowej, Stupava Słowacja, 20.04.2024

20.04.2024, sobota, obfitowała w wiele ważnych turniejów, finał Ligi Centralnej, start Puchary Europy Centralnej. Brygada Vrihedd w składzie:

Paweł Szura i Jacek Głodek

 

wystartowała w „Pierwszej Rundzie Pucharu Europy Centralnej”, która odbywała się w miejscowości Stupava, Słowacja, w okolicach malowniczego InterSporthotel Stupava.

Wyjazd o 3 w nocy, aby rano stanąć w szrankach na torze łuczniczym. Pogoda kapryśna jak to w kwietniu, było wszystko, deszcz, grad i słonko, całe zawody tylko 1 strzał, pkt wyjątkowo liczone 11, 10, 8, 5, 0. Liczyło się pełne skupienie, każdy cel był ważny. Raczej trzeba było zapomnieć o strzałach w figurę, tylko strefy tutaj się liczyły.

Ciekawie ustawione figury wymagały skupienia, zabawy w błocie i deszczu były super, nie zaliczyliśmy wywrotki, chociaż jazda figurowa była na całego. To wszystko w połączeniu z przepięknym starym lasem tworzyło super klimat.

Czasem trudno było utrzymać stabilną postawę do strzału, bo nogi chciały się rozjechać.

Ostatecznie start bez podium, apetyt na najlepsze miejsca był, niestety moment dekoncentracji, bywa kosztowny, poziom zawodów, był wysoki, Wygrał Słowak, a pozostałe miejsca na podium dla Serbii.

Nasze wyniki:

Jacek Głodek – 4 miejsce – najlepszy z Polaków.

Pawel Szura – 7 miejsce,

Miejmy nadzieję że kolejne rundy pójdą lepiej.

Gratulacje jak zawsze dla każdego zawodnika i tych lepszych i najlepszych z podium, miło było się sprawdzić i kto wie, może powalczymy o więcej w tym roku, podczas kolejnych rund, Pucharu Europy Centralnej 3D

Doświadczenie i przyroda, 1 klasa!

 

Skip to content