Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

Kolejny sezon Ligi Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców dzieci młodszych zakończony!

Wspólne zdjęcie wszystkich uczestników turnieju piłkarskiego

9 czerwca zakończyły się rozgrywki w ramach powołanej w 2008 roku przez Uczniowski Klub Sportowy „Żuki” Gminnej Ligi Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców klas I-III W zawodach brało udział 6 drużyn,  każda z nich rozegrała w okresie od lutego do czerwca 21 meczów. Po rozegraniu ostatniego spotkania i wybrzmieniu gwizdka sędziego zawodów – Pana Tomasza Pilarskiego prezes UKS ŻUKI , a jednocześnie dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowych Żukowicach Pan Jacek Góra podsumował rozgrywki, podziękował wszystkim drużynom i ich trenerom, a szczególne słowa uznania skierował do koordynatora zawodów Pani Karoliny Burkat – nauczyciela wychowania fizycznego i trenera zwycięskiej drużyny z Nowych Żukowic, która z wielkim zaangażowaniem prowadziła zawody, a równocześnie wspaniale przygotowała do całego turnieju młodych sportowców reprezentujących UKS ŻUKI.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

1 miejsce  – UKS ŻUKI  przy  SP Nowe Żukowice

2 miejsce  – SP Brzozówka

3  miejsce  – SP Nowa Jastrząbka

4 miejsce –  SP Stare Żukowice

udział  –      SP Pawęzów

udział –      UKS LISEK Lisia Góra

Wybrano również najlepszego strzelca ligi – został nim Kamil Pabian, uczeń z SP w Nowych Żukowicach, który w całym turnieju zdobył 37 bramek!

Natomiast za najskuteczniejszego bramkarza uznano Norberta Kusek z SP Nowa Jastrząbka. Gratulujemy i zapraszamy na kolejna edycja rozgrywek.

Drużyny, które zajęły miejsca od I do III otrzymały piękne medale, ponadto każdej drużynie wręczono okolicznościowe  dyplomy i słodkie niespodzianki…. 

                                                                                              Ze sportowym pozdrowieniem:

Organizatorzy z UKS ŻUKI

Skip to content