Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

Łap skilla! – projekt dla młodych pracujących

Projekt Łap Skilla

Chcesz  podjąć nowe wyzwania zawodowe? Rozwijać się? Awansować? Jesteś zdecydowany na zmianę, dzięki której poprawisz swoją sytuację na rynku pracy i chcesz zrobić kolejny krok w karierze?

04.05.2022 punktualnie o godz. 10:00 startujemy z rekrutacją dla 300 osób, która potrwa do 30.06.2022 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.

Podejmij wyzwanie! Weź udział w projekcie „Łap skilla!”

Projekt Łap Skilla

Projekt Łap skilla! jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020. (informacje o dofinansowaniu – link otwiera się w nowym oknie)

Co możesz zyskać?

Przez udział w projekcie będziesz mógł swobodniej poruszać się na rynku pracy, a realizacja takich celów, jak znalezienie pracy na pełen etat, podwyżka czy awans staną się dla Ciebie realne.

Przez kilkanaście miesięcy udziału w projekcie będzie Cię wspierał Twój doradca zawodowy. Wspólnie opracujecie Twój indywidualny planu rozwoju, w którym będą określone kompetencje ogólne i zawodowe, które potrzebujesz rozwijać. Umożliwi Ci to skorzystanie z usługi szkoleniowej. Na podsumowanie udziału w projekcie otrzymasz „Bilans na początek kariery”.

Dofinansowanie Łap Skilla

Rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem strony lapskilla.pociagdokariery.pl.

4 maja 2022 punktualnie o godz 10:00 startujemy z rekrutacją dla 300 osób, która potrwa do 30.06.2022 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.
Sprawdź jakie warunki i wymagania musisz spełniać aby zostać uczestnikiem projektu Łap skilla!

Ścieżka udziału w projekcie

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
Infolinia na czas rekrutacji:
12 619 84 38
690 261 229
690 261 212
e-mail: lapskilla@wup-krakow.pl

Forma kontaktu drogą e-mail znacznie przyspieszy rozwiązanie Twojego problemu.
Przypominamy:
1. Przejście ankiety kwalifikacyjnej nie oznacza przystąpienia do projektu.
2. Po przejściu ankiety kwalifikacyjnej należy założyć konto z wykorzystaniem kodu wygenerowanego na końcu ankiety.
3. Pierwszych 300 osób, które założą konto uzyska dostęp do dalszych czynności związanych z dokończeniem rekrutacji do projektu (w tym: zapisy na zajęcia, formularz zgłoszeniowy do wypełnienia).
4. Powyższych czynności nie trzeba wykonać od razu po założeniu konta, czas na dokończenie rekrutacji wynosi 24 godz. od założenia konta.
5. Formularz zgłoszeniowy podlega weryfikacji, podanie w toku rekrutacji nieprawdziwych informacji, oprócz wykluczenia z projektu, może skutkować konsekwencjami prawnymi i finansowymi.
6. Jeżeli po założeniu konta pojawił się komunikat o wyczerpaniu puli miejsc znaczy, że limit miejsc został wyczerpany.

Powodzenia!

UWAGA! Po założeniu konta, na skrzynkę odbiorczą kandydata strona wysyła maila do weryfikacji konta. Mail ten może wpaść do SPAMU lub innego podfolderu – proszę dobrze sprawdzić swoją skrzynkę pocztową. Na niektórych pocztach (np. gmail) mail weryfikacyjny czasami przychodzi z opóźnieniem. System liczy zgłoszenia od momentu kliknięcia przycisku „załóż moje nowe konto” dlatego termin odebrania maila i kliknięcia weryfikacji konta nie ma wpływu na kolejność zgłoszeń. Jeżeli nie było komunikatu po założeniu konta o wyczerpaniu limitu miejsc, proszę cierpliwie czekać na maila, a następnie dokończyć rekrutację.

Regulamin oraz informacje dostępne pod adresem: https://pociagdokariery.pl/aktualnosci/1023-projekt-dla-mlodych-pracujacych

Skip to content