Logo BIP

Gmina Lisia Góra z@wsze po drodze!

Pożegnanie wakacji na Gminnym Centrum Sportu w Lisiej Górze

W minioną sobotę na obiekcie Gminnego Centrum Sportu w Lisiej Górze, odbył się turniej piłki nożnej w kategorii Orlik pod nazwą „Pożegnanie wakacji”. Zawody zorganizowane zostały wspólnie przez Tarnowski Podokręg Piłki Nożnej i Akademię Piłki Nożnej Gminy Lisia Góra. W zawodach udział wzięły drużyny Orlików : Unia Tarnów, Football Academy Wojnicz, Football Academy WojniczII, Pogoria Pogórska Wola,  UKS Lisek Lisia Góra, KS Nowa Jastrząbka – Żukowice, KS Nowa Jastrząbka – Żukowice II, Zorza Zaczarnie, FC Pawęzów, KS US Śmigno.

W zawodach udział wzięło ponad stu zawodników i zawodniczek z terenu Gminy Lisia Góra i Powiatu Tarnowskiego. Wszyscy zawodnicy oraz trenerzy i kibice byli bardzo zaangażowani w rozgrywane spotkania, które przyniosły wiele ciekawych akcji i mnóstwo radości ze strzelonych bramek. Na  wszystkich uczestników po zawodach czekała pizza, co wyraźnie przypadło do gustu szczególnie młodym, zmęczonym turniejem zawodnikom.

Zawodnikom, trenerom i sędziom dziękujemy za udział i zaangażowanie podczas zawodów,  Rodzicom za wsparcie swoich pociech i gorący doping, a Panu Wójtowi Gminy Lisia Góra Arkadiuszowi Mikule za pomoc w organizacji zawodów.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach .

 

Opracował: Artur Główczyk

 

Skip to content